Chcete isť kajakovať na divoké rieky do Álp alebo niekde po Európe, máte partiu kamarátov ale radi by ste mali zo sebou aj nejakého skúsenejšieho inštruktora ktorý vás prevedie perejami, niečo vás naučí a pomôže zvládnuť krízové situácie? Chcete sa vydať na nové rieky ktoré by ste si sami netrúfli? Alebo sa len chcete cítiť na vode bezpečnejšie?

Nemusíte platiť za drahé zájazdy, stačí keď si prenajmete inštruktora.

 

Podmienky:

Kajakári musia preukázať že majú dostatočné zručnosti na splavenie rieky danej obtiažnosti.

Maximálna veľkosť skupiny na jedného inštruktora na riekach:

  • do WW 2: 5 kajakárov (môžu byť aj nafukovacie kajaky alebo 2 až 3 miestne rafty)
  • do WW 3: 4 kajkári
  • WW 4 a viac: 3 kajakári

 

Cena: 120 € / deň / skupina + cestovné náklady inštruktora*

*Ak máte voľné miesto v aute, rád sa s vami zvezie aj inštruktor aby nevznikali ďalšie náklady na dopravu. V prípade že miesto nemáte, inštruktor ide svojím autom a bude si účtovať cestovné náklad. 

Odporúčané lokality:

  • Víkendové Rakúsko (WW 1 až WW 5 ) - Rakúsko ponúka výborné možnosti na kajakovanie na Jar , v Lete aj na Jeseň. Je to ideálna voľba ak chceš niekam vypadnúť na víkend. Kajakovanie sa tu dá ľahko spojiť aj s inými ourdoorovými aktivitami ako turistika či ferraty.
  • Soča (WW 2 - WW4) - Klasika ktorú asi netreba nikomu predstavovať. Ak sa chceš zlepšiť v kajakovaní je toto ideálne miesto. Pozor, na úseku tzv. "Soča katarakt" nesprevádzame žiadnych kajakárov!
  • Salza (WW 2 - WW 3) - Ďalšia klasika, jedna z najbližších a najkrajších riek.
  • Piemont a Tessin (WW 2 - WW 5) - Asi najznámejšia destinácia na jarné kajakovanie v Alpách. Tieto oblasti  na juhu Švajčiarska a severe Taliansko očaria nielen peknými divokými riekami ale aj malebnými horskými dedinkami. Ideálne na týždňový vílet v Máji alebo Júni.
  • Nórsko (WW 2 - WW 5) - Ponúka neobmedzené možnosti kajakovania hlavne pre skúsenejších kajakárov. Nájdu sa tu však aj ľahšie rieky. Sezóna je tu od Júna do Augusta. Vzhľadom na vzdialenosť je ideálne sem ísť na 10 dní až dva týždne.

 

Ak máš záujem volaj alebo pošli email a dohodneme termín.

T: +421 904 507 567

E: palo.andrassy@gmail.com